
W niedzielę 17 maja będziemy gościć w naszym kościele przejmującą wystawę o bł. ks. Jerzym Popiełuszce.
Przed zakończeniem Mszy św. usłyszymy także słowo świadectwa o polskim Męczenniku, które skieruje do nas promotora Jego kultu p. Marek Kędziorek. Po każdej Mszy św. będą rozprowadzane przy wyjściu oryginalne nagrania 16 całych kazań ks. Popiełuszki, wydanych na płytach.
Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Będzie ono przygotowaniem do powitania w naszej świątyni krzyża z relikwiami pierwszego stopnia bł. ks. Jerzego 22 maja i 24h adoracji z rozważaniami Męki Pańskiej według Sługi Bożej Luizy Piccarrety.
Ksiądz Jerzy cieszy się dziś kultem na całym świecie. Za Jego wstawiennictwem dokonują się liczne cuda, a także systematycznie objawia się we Włoszech Francesce Sgobbi.